Теги: захист

Обшуки: практичні дії для захисту від можливих порушень законодавства

Обшуки: практичні дії для захисту від можливих порушень законодавства

На сьогодні, у період формування держави та її правоохоронних органів, трапляються випадки незаконних процесуальних дій,а саме обшуків, які працівниками правоохоронних органів можуть проводитися з порушеннями законодавства України.

04.04.2018
Читати далі...
Забезпечення готовності людини до незвичних для мирного життя речей або, як бути максимально готовим до початку бойових дій безпосередньо там, де  ВИ ЖИВЕТЕ.

Забезпечення готовності людини до незвичних для мирного життя речей або, як бути максимально готовим до початку бойових дій безпосередньо там, де ВИ ЖИВЕТЕ.

Ніколи раніше не думав, що буду писати ці рядки, але приходить час і ти розумієш, що треба й цю тему обговорити. Так історично склалося, що Україна має такого агресивного та ненаситного сусіда, який постійно хоче когось грабувати та принижувати. Тому на мою думку не тільки нашому поколінню, а й нашим нащадкам треба жити постійно в готовності до війни та бути готовими наскільки можливо до цього, саме за місцем свого проживання, з ціллю свого захисту та захисту своєї родини.

11.02.2022
Читати далі...